Kazan A.Ş. Hakkında Bilgi

KAZAN A.Ş. 01 Kasım 2007  tarihinde %99.99 hissesi Mülkiyeler  Birliği Vakfına ait bir anonim şirket olarak kurulmuştur. Türk Ticaret kanununda yapılan son düzenlemeler çerçevesinde de (01 Temmuz 2012 itibariyle) Mülkiyeler Birliği Vakfının KAZAN A.Ş.’deki hissesi % 100′ e (tama) yükselmiştir.
 
Birçok farklı alanda hizmet verebilcek şekilde plânlanan ve kuruluşu da buna imkân verecek şekilde yapılan KAZAN A.Ş. halen (2012 Ekim ayı itibariyle) Mülkiyeler Birliği Sosyal Tesislerinin işletmeciliğini yürütmekle birlikte Mülkiye camiasının isteklerini/taleplerini ve günün koşullarını dikkate alarak, hizmet alanlarını çeşitlendirmek/çoğaltmak arzusundadır.
 
Kaliteden-temizlikten ödün vermemeye çalışarak ve oldukça zengin bir menü içeriğiyle hizmet veren KAZAN A.Ş. Mülkiyeler Birliği Sosyal Tesis İşletmesi hem dinamik hem de tecrübeli bir kadroyla çalışmaktadır. Personel politikası açısından Mülkiye’nin, Mülkiye camiasının ortak değerlerini öne çıkaran, insana değer veren bir çizgi izlemekte; bu kapsamda, çalışanların ücret ve sosyal haklarını koruyup kollayan bir yapıya sahip bulunmaktadır.
 
Günde 1000 kişiye kadar hizmet verebilme birikimine sahip personeliyle; yalnızca Mülkiyeler Birliği üyelerinin, onların misafirlerinin ve gruplarının taleplerini değil çeşitli Sivil Toplum Örgütlerinden, Meslek Odalarından, Sendikalardan, Belediyelerden, Üniversitelerden vb. gelen yemek taleplerini de karşılamaya çalışmaktadır.
 
Gerek üye ve misafir gruplarının düzenlediği yemekler ve gerekse yukarıda sayılan farklı kuruluşlar tarafından organize edilen yemekler için özel fix menü uygulamaları ve indirimler yapılabilmektedir.
 
Mülkiyeler Birliği Sosyal Tesisinin geleneği olarak sürdürülen tabldot öğle yemeği uygulaması kapsamında, lezzetli-doyurucu en az üç çeşitten oluşan menüler, çok uygun fiyatla (tatil günleri dışında) her gün üyelerin/misafirlerin beğenisine ve yararlanmasına sunulmaktadır